Firma ve Şirketlerin , sanayi kuruluşlarının , üretim tesislerinin ve fabrikaların , yeni ürünlerin ve fuar sunumlarının , farklı dil seçenekleriyle beraber ; kuruluş öykülerini , üretim aşamalarını , hizmet anlayışlarını , başarılarını , yöneticilerine ait röportajlarını , vizyon ve ideallerini , özel bir kalite ve prestij algısı oluşturarak – özlü ve anlaşılır bir formatta -video , animasyon , seslendirme ve müzik eşliğinde filmleştirerek VİDEO KARTVİZİTLER haline getirme sürecimizdir.

4K ve UHD yüksek çözünürlükte profesyonel kameralar , Jimmy Kameralar , Drone ve Gerçek Helikopter çekimleriyle alınan görüntüler , WSH kurgu tekniği ile anlamlı ve akışkan bir hikaye formatına alınır. Seslendirmeler , Türkçe , İngilizce , Almanca , Rusça , Arapça , Çince dillerinde ve her ülkenin profesyonel dublaj sanatçısına okutturulmaktadır.

3D animasyon ve VFX çalışmalar ana hatlarıyla kendi ekibimizle yapılmakla beraber , yurtdışındaki ödüllü ve büyük kariyer sahibi çözüm ortaklarımızla POST PRODUCTION ortaklığıyla hızlı ve ileri düzey kalitede yapılmaktadır.

Müzikler , kendimize ait kütüphanemizden , yahut dilerseniz sadece size özel, music scoring edilerek üretilir. Türkiyenin en önemli söz yazarı , besteci ve prodüktörlerinden ,ALTAN ÇETİN ile Sound Engineer ve Prodüktör MESUT KAHRAMANOĞLU öncülüğünde üretilen müzikler , filmlerinize büyük ayrıcalık ve farklılık katacaktır …

Seslendirme, müzik , film scoring , sound fx , surround ve dolby çalışmalarının tamamı film , müzik ve reklam sektörünün sürekli destek aldığı ALTAN ÇETİN Stüdyolarında yapılmaktadır.